• Banner

Děláme, co nás baví

Jsme manželé, které tvorba provází skoro celý život. Výroba svatebních oznámení nám začala dávat smysl, když jsme nemohli najít nic, co by nás vystihovalo na naši svatbu, tak jsme se rozhodli vytvořit vlastní.

Anna je perfekcionalistka. Dokud něco není dokonalé, není s tím spokojená. Každý kousek, který vytvoří, raději třikrát zkontroluje, než aby na něm byla jediná chyba, a proto Vy můžete mít jistotu, že výsledné produkty budou dokonalé. Návrhářství a ruční tvorbu má v genech. Ať už je to máma, která je kreativní a tvořivá a vykouzlí snad cokoliv, nebo strýc zkušený architekt. Proto není divu, že se pustila do tvorby návrhů, tiskovin a konečné kompletaci Vašich přání.

Na druhé straně je Jakub, spíše praktik než návrhář. Umí zúročit své zkušenosti s počítačem, na kterém tvoří už dlouho. Vždy se věnoval tvorbě videí, úpravě fotek nebo programování, a tak se nakonec z koníčku stalo povolání. Zároveň si hravě poradí s téměř jakýmikoli technickými problémy, které se při tvorbě vyskytnou. Je také tvůrce webových stránek, a když Anna nestíhá, zvládne i rovně řezat papír!

Na kontrolu tisku je tady sedmikilový kocourek Sníža. Jakmile uslyší tiskárnu, hned je u ní a neunikne mu žádný vytisknutý papír. Ale nebojte, pozvánky kontroluje jen pohledem, takže otisky tlapek na nich nenajdete. Ovšem pokud máte zájem, jistě to rád zařídí.

Ve chvíli, kdy jsme v rukách drželi námi vytvořené svatební tiskoviny, jsme zjistili, že celý proces tvorby byla věc, která nás neskutečně bavila. A tak se Jakubovy zkušenosti s technikou a programováním spojily s návrhy a smyslem pro detail Anny a daly vzniknout projektu Mé pastelové.

Tvoříme s láskou

Tvorba svatebních tiskovin není jen o návrhu. Stejně důležitá je i samotná kompletace, do které se snažíme vždycky dávat něco navíc.

Všechny produkty tvoříme sami, doma a ručně. Hodně času jsme věnovali zkoušení, jaké papíry se hodí pro jaké pozvánky a které doplňky a drobnosti ladí a společně fungují. Víme, jak pracovat s pečetěmi, aby byly hezké a nelámaly se, a také dbáme na to, aby všechny použité materiály byly kvalitní a bez kompromisů.

Zároveň se chceme zlepšovat a jít s dobou, proto neustále zkoušíme nové postupy a materiály, abychom byli schopni uspokojit všechna Vaše přání a požadavky.

Sníža

Mňaunažer kvality, kontrola tiskárny