Jak to všechno probíhá?

Krok 1 - nezávazně nás kontaktujte

Pokud máte zájem o naše produkty a služby, máme z toho obrovskou radost. První krok z Vaší strany je mít představu o tom, jak by tiskoviny měly vypadat nebo mít vybraný už konkrétní návrh. Po tomto rozhodnutí nás budete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, kde popíšete, o co máte zájem a jaká je Vaše představa. Můžete nám samozřejmě i zavolat. Na začátku nemusíte přesně vědět, co bude na tiskovinách napsáno, tyto věci se dají doplnit později. A pokud si vůbec nebudete vědět rady, můžeme Vám s nimi pomoct.

Příklad:
Mám zájem o 30 kusů svatebních oznámení Dusty rose na strukturovaný papír, které bych chtěl/a v bílé obálce s růžovou pečetí, ke každému oznámení dvě kartičky. Jedna kartička s informací o darech, na které chci napsat "Není potřeba si lámat hlavu s dárkem, budeme rádi, když nám přispějete na svatební cestu" a druhá kartička, která hosty bude zvát ke svatebnímu stolu. Dále bychom chtěli 60 kusů menu kartiček se jmenovkou a 60 nálepek na víno. Detaily k menu kartám Vám dodáme až později, protože zatím nevíme, co bude k jídlu.


Pokud byste měli zájem o design vlastního návrhu, zkuste nám ho co nejlépe popsat a ideálně přiložit fotky nebo náčrtek toho, v jakém stylu by návrh měl být, nebo co se Vám líbí. Za realizaci vlastních návrhů si neúčtujeme nic navíc.

Krok 2 - my vám pošleme naši nabídku

My z Vašich požadavků sestavíme nabídku, kterou Vám pošleme na e-mail. Ceny pro standardní návrhy najdete v sekci ceník. Pokud budete mít speciální požadavky, my je zapracujeme do návrhu, který Vám s nabídkou pošleme.

Součástí návrhu budou i možnosti, jaké máte na výběr. Ze zkušeností totiž víme, jaké typy oznámení vypadají dobře na jakých typech papíru, nebo naopak s jakými materiály si moc dobře nerozumí pečetě.

Krok 3 - společně doladíme detaily

Teď už je to jen o tom doladit všechny detaily tiskovin. Pokud budete chtít lehce upravit barvu nebo nějakou část oznámení, společně to vyřešíme. Dále od Vás budeme chtít všechny texty a datum, abychom je mohli doplnit na svá místa. Potom už zbývá jen vybrat ten správný papír, rozhodnout se, zda budete chtít oznámení něčím ozvláštnit (zapečetěné květiny, stuhy, ozdobné obálky...), a můžeme návrh finalizovat. Nebojte se nám napsat nebo zavolat s jakýmkoliv detailem. Jak my, tak vy máme zájem na tom, aby vše bylo dokonalé.

Pokud si nejste jistí barvou nebo třeba použitím ozdobného papíru, můžeme Vám poslat zkušební sadu, kde se můžete definitivně rozhodnout.

Krok 4 - jdeme tvořit

Po tom, co se společně shodneme na všech detailech a Vy dáte návrhu zelenou, my začínáme tvořit. A až bude všechno hotové, pošleme Vám na adresu balíček a Vy můžete začít oznámení rozdávat svým blízkým.

V případě, že budete mít zájem o další tiskoviny později (menu, jmenovky...), na celou další objednávku máte automaticky slevu 15%. Klientů si vážíme a jsme moc rádi, že se k nám vrací.

Snažíme se minimalizovat dopad náš dopad na životní prostředí, proto klademe důraz na ekologii a udržitelnost. Všechny zásilky, které od nás dostanete posíláme v obalech z ekologických materiálů a jsou tedy 100% recyklovatelné.

Tím naše spolupráce končí, ale jak rádi říkáme – oznámením Vaše cesta pouze začíná!